اقدامات زيباسازي بدن اقدامات زيباسازي بدن .

اقدامات زيباسازي بدن

اقدامات ليزر موهاي زائد صورت

اگر مانند اكثر مردم هستيد، اصلاح موها با استفاده از تيغ، اپيلاسيون و كندن با موچين بخشي از نبرد به ظاهر بي‌پايان شما با موهاي زائد است. مردان و زنان كشورهاي مختلف سالانه ساعت‌هاي بي‌شماري را صرف انجام روش‌هاي مختلف رفع موهاي زائد مي‌كنند. همگي اين روش‌ها نياز به مراقبت و نگهداري مداوم دارند. آيا تا به حال آرزو كرده‌ايد كه راهي براي رفع سريع، آسان و دائم موهاي زائد بدن يا صورت وجود داشته باشد؟ شما خوش‌شانس هستيد!

 

ليزر موهاي زائد صورت راه حلي دائمي مؤثر، مقرون به صرفه و ماندگار را براي رفع موهاي زائد تقريباً در تمام نقاط بدن ارائه مي‌دهد. وقت گرانبهاي خود را براي نظافت با روش‌هاي مرسوم رفع موهاي زائد هدر ندهيد و با ليزر موهاي زائد يكبار براي هميشه با موهاي زائد خود خداحافظي كنيد.

 

صورت

موها در مرحله رشد به ليزر درماني پاسخ سريعي مي‌دهند. موهاي صورت متعلق به مرحله استراحت چرخه رشد هستند. موهاي اين ناحيه در مقايسه با مناطق ديگر روشن‌تر و نازك‌تر هستند. بنابراين ليزر موهاي زائد صورت به جلسات مكرر و زمان بيشتري براي نشان دادن اثرات نياز دارد. هر جلسه حدود 15 دقيقه طول مي‌كشد و حدود 3 تا 5 درمان در عرض 3 تا 4 هفته مي‌تواند بهترين نتايج را به همراه داشته باشد. همچنين ليزر موهاي زائد صورت به كاهش جاي تيغ و موهاي زير پوستي كه در صورت و گردن به دليل اصلاح مكرر ايجاد مي‌شوند، كمك مي‌كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۹:۰۱ توسط:زهرا موضوع: نظرات (0)

آيا عمل ليپوماتيك بدون بي هوش انجام مي شود؟

ليپوماتيك جراحي زيبايي براي از بين بردن چربي هاي اضافي بدن است. اين جراحي زيبايي را مي توان در كلينيك سرپايي انجام داد و معمولا به بيهوشي نياز ندارد. در طي يك جلسه مقدار زيادي چربي با كمترين عارضه از بدن فرد خارج مي شود. از طريق اين جراحي بيمار از شر شل شدن پوست و افتادگي آن خلاص مي شود. لازم به ذكر است كه كاهش چربي ها و لاغري براي مدت طولاني دوام دارد. در ليپوماتيك سلوليت ها كاملا از بين مي روند. در اين جراحي چربي هاي سطحي و روي پوست در يك نقطه جمع شده و با حركات ارتعاشي ليپيدها آزاد مي شود و اين چربي ها بدون درد و خونريزي از بدن خارج مي شوند. هدف از ليپوماتيك تغيير اندازه و فرم بدن است. بهبودي كامل بيماران بعد از جراحي  بين 3 تا 7 روز مي باشد.

درمان غبغب و افتادگي صورت با ليپوماتيك

درمان غبغب و افتادگي هاي صورت با چندين روش انجام مي‏شود كه يكي از آنها ليپوماتيك غبغب است. اگر چه گفته مي شود ليپوماتيك دستگاهي است كه تنها براي نواحي بزرگ از قبيل پهلو، ران، باسن، سينه و ... قابل استفاده است، اما براساس نظريات متخصصين اين روش قابل استفاده در تمامي نقاط بدن است. به طوري كه نتايج آن در زيبايي صورت خيره كننده و رضايت بخش است و براي از بين بردن چربي ها و رفع سريع و آسان غبغب مناسب مي‎باشد. ليپوماتيك غبغب از ميان ساير روش هاي از بين برنده غبغب، تاثير بيشتري دارد چرا كه چهره جوانتر به نظر مي رسد و در عين حال تاثيرات آن نيز دوام بيشتري دارند.

ليپوماتيك پشت

جراحي ليپوماتيك پشت مي تواند به صورت هم زمان با كاهش چربي هاي كمر نيز همراه باشد. همانطور كه مي دانيد چاقي كمر كه در پشت سينه ها وزير بغل ديده مي شود مي تواند فرم آويزان و نا فرمي را ايجاد نمايد كه نازيبايي خاصي در اندام ديده مي شود .بدين ترتيب مي توانيد با ايجاد تغييرات و البته كاهش چربي در اين ناحيه كمر باريك تر و فاقد چربي را در اختيار داشته باشيد .اين جراحي بسيار ساده خواهد بود و زمان بسيار كمي را براي انجام نياز دارد . براي جراحي ليپوماتيك پشت نيازي به بيهوشي عمومي نيست و اين اقدام با بي حسي موضعي قابل انجام است .

ليپوماتيك بازو

لاغري بازو با ليپوماتيك يك روش قطعي، نوآورانه، كم عارضه و بسيار پرطرفدار مي‌باشد كه براي خارج كردن چربي‌هاي مناطق بازو و زير بغل كاربرد موثر دارد. اين متد بيشتر براي بازوهاي بزرگ مناسب است و اگر درمان به درستي انجام شود، نتيجه دلپذيري از نظر زيبايي به ارمغان مي‌آورد. برداشتن ناكافي چربي توسط پزشكان كم تجربه، اغلب باعث بي‌نظمي و ناهمواري پوست بازو مي‌شود كه منجر به نارضايتي زيباجويان مي‌گردد. مزيت ليپوماتيك بازو در مراكز معتبر توسط پزشك باتجربه اين است كه به ايجاد برش‌هاي بسيار ريز در حد چند ميليمتر اكتفا مي‌كند و نتايجي مشابه و كم عارضه‌تري را نسبت به روش جراحي به نمايش مي‌گذارد.

ليپوماتيك ران

ليپوماتيك ران يكي از پركاربرد ترين روش هاي پيكرتراشي است كه در حال حاضر بسياري از افراد براي دستيابي به تناسب اندام از آن استفاده ميكنند. اين روش بيشتر براي افرادي مناسب است كه نتوانسته باشند با روش هاي طبيعي به لاغري اندام مورد نظر خود دست پيدا كنند براي همين افرادي كه قصد دارند از اين روش استفاده كنند بهتر است روش هاي ديگر مانند ورزش و رژيم را امتحان كرده باشند. افرادي كه قصد دارند از روش ليپوماتيك ران استفاده كنند بايد وزن متناسبي داشته باشند چون اين روش براي افرادي كه اضافه وزن بيش ار حد دارند مناسب نيست و در واقع كمكي برايشان نخواهد بود. ضمن اين كه به دلايل پزشكي انجام ليپوماتيك براي اين افراد ضرر دارد. بهتر است بدانيد افرادي كه برخي از بيماري ها را دارند هم ممكن است نتوانند از اين روش استفاده نمايند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۴۱:۵۳ توسط:زهرا موضوع: نظرات (0)