اقدامات زیباسازی بدن اقدامات زیباسازی بدن .

اقدامات زیباسازی بدن

آیا عمل لیپوماتیک بدون بی هوش انجام می شود؟

لیپوماتیک جراحی زیبایی برای از بین بردن چربی های اضافی بدن است. این جراحی زیبایی را می توان در کلینیک سرپایی انجام داد و معمولا به بیهوشی نیاز ندارد. در طی یک جلسه مقدار زیادی چربی با کمترین عارضه از بدن فرد خارج می شود. از طریق این جراحی بیمار از شر شل شدن پوست و افتادگی آن خلاص می شود. لازم به ذکر است که کاهش چربی ها و لاغری برای مدت طولانی دوام دارد. در لیپوماتیک سلولیت ها کاملا از بین می روند. در این جراحی چربی های سطحی و روی پوست در یک نقطه جمع شده و با حرکات ارتعاشی لیپیدها آزاد می شود و این چربی ها بدون درد و خونریزی از بدن خارج می شوند. هدف از لیپوماتیک تغییر اندازه و فرم بدن است. بهبودی کامل بیماران بعد از جراحی  بین 3 تا 7 روز می باشد.

درمان غبغب و افتادگی صورت با لیپوماتیک

درمان غبغب و افتادگی های صورت با چندین روش انجام می‏شود که یکی از آنها لیپوماتیک غبغب است. اگر چه گفته می شود لیپوماتیک دستگاهی است که تنها برای نواحی بزرگ از قبیل پهلو، ران، باسن، سینه و ... قابل استفاده است، اما براساس نظریات متخصصین این روش قابل استفاده در تمامی نقاط بدن است. به طوری که نتایج آن در زیبایی صورت خیره کننده و رضایت بخش است و برای از بین بردن چربی ها و رفع سریع و آسان غبغب مناسب می‎باشد. لیپوماتیک غبغب از میان سایر روش های از بین برنده غبغب، تاثیر بیشتری دارد چرا که چهره جوانتر به نظر می رسد و در عین حال تاثیرات آن نیز دوام بیشتری دارند.

لیپوماتیک پشت

جراحی لیپوماتیک پشت می تواند به صورت هم زمان با کاهش چربی های کمر نیز همراه باشد. همانطور که می دانید چاقی کمر که در پشت سینه ها وزیر بغل دیده می شود می تواند فرم آویزان و نا فرمی را ایجاد نماید که نازیبایی خاصی در اندام دیده می شود .بدین ترتیب می توانید با ایجاد تغییرات و البته کاهش چربی در این ناحیه کمر باریک تر و فاقد چربی را در اختیار داشته باشید .این جراحی بسیار ساده خواهد بود و زمان بسیار کمی را برای انجام نیاز دارد . برای جراحی لیپوماتیک پشت نیازی به بیهوشی عمومی نیست و این اقدام با بی حسی موضعی قابل انجام است .

لیپوماتیک بازو

لاغری بازو با لیپوماتیک یک روش قطعی، نوآورانه، کم عارضه و بسیار پرطرفدار می‌باشد که برای خارج کردن چربی‌های مناطق بازو و زیر بغل کاربرد موثر دارد. این متد بیشتر برای بازوهای بزرگ مناسب است و اگر درمان به درستی انجام شود، نتیجه دلپذیری از نظر زیبایی به ارمغان می‌آورد. برداشتن ناکافی چربی توسط پزشکان کم تجربه، اغلب باعث بی‌نظمی و ناهمواری پوست بازو می‌شود که منجر به نارضایتی زیباجویان می‌گردد. مزیت لیپوماتیک بازو در مراکز معتبر توسط پزشک باتجربه این است که به ایجاد برش‌های بسیار ریز در حد چند میلیمتر اکتفا می‌کند و نتایجی مشابه و کم عارضه‌تری را نسبت به روش جراحی به نمایش می‌گذارد.

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران یکی از پرکاربرد ترین روش های پیکرتراشی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای دستیابی به تناسب اندام از آن استفاده میکنند. این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که نتوانسته باشند با روش های طبیعی به لاغری اندام مورد نظر خود دست پیدا کنند برای همین افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند بهتر است روش های دیگر مانند ورزش و رژیم را امتحان کرده باشند. افرادی که قصد دارند از روش لیپوماتیک ران استفاده کنند باید وزن متناسبی داشته باشند چون این روش برای افرادی که اضافه وزن بیش ار حد دارند مناسب نیست و در واقع کمکی برایشان نخواهد بود. ضمن این که به دلایل پزشکی انجام لیپوماتیک برای این افراد ضرر دارد. بهتر است بدانید افرادی که برخی از بیماری ها را دارند هم ممکن است نتوانند از این روش استفاده نمایند.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۴۱:۵۳ توسط:زهرا موضوع: نظرات (0)